Akıllı Kart Uygulamaları


Akıllı Kart Sistemleri günümüzde yaygın bir şekilde kullanılan çok çeşitli amaçlara hizmet eden bir teknolojidir. Müşteri takibi, personel takibi , hızlı ödeme sistemleri, güvenlik kontrollü geçiş sistemleri gibi birçok alanda kullanılan akıllı kartlar, firmaların birçok ihtiyacını karşılamaktadır.

Sakarya Üniversitesi bünyesinde halen kullanılmakta olan akıllı kart sistemi, alt yapısı firmamız tarafından oluşturulmuş olup 3 seneden beri faaliyettedir. Öğrenci kartları, para yükleme noktalarında para yüklenerek, yemekhane bünyesinde daha hızlı bir geçiş sağlama adına akıllı kartlara dönüştürülmüştür. Hızlı geçişin yanı sıra üniversite personelinin hakedişlerinin ve raporlamaların daha kolay yapılabilmesi sağlanmıştır. Farklı ilçelerde bulunan yüksekokullara ait yemekhanelerde tutulan yemek sayıları ve oluşan toplam tutar tek bir nokta tarafından kontrol edilebilmektedir. Öğrenci, memur , akademisyen gibi farklı statüdeki kişiler için farklı tarifeler oluşturularak karmaşık yapı akıllı kartlar sayesinde basite indirgenmiştir.

Öğrenci kartları kütüphanedeki ödünç kitap verme sistemi ile entegre edilerek, işlemler hızlandırılmıştır. Aynı şekilde üniversite bünyesindeki öğrenci yurtlarında da güvenlik ve raporlama için turnikeli geçiş sistemleri kurularak öğrenci kartlarıyla entegrasyonu sağlanmıştır.

Firmamız hazır yazılım kullanmadığı için firmanızın gereksinimleri doğrultusunda dinamik yazılımlar oluşturarak, kontrollü turnike geçiş sistemleri, dijital para , müşteri takibi, personel takibi, kontrollü kapı geçişleri gibi birçok konuda ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilmektedir.

Akıllı Kart Uygulamaları

Öğrenci Kartları

Akıllı Kart Sistemleri günümüzde yaygın bir şekilde kullanılan çok çeşitli amaçlara hizmet eden bir teknolojidir. Müşteri takibi, personel takibi , hızlı ödeme sistemleri, güvenlik kontrollü geçiş sistemleri gibi birçok alanda kullanılan akıllı kartlar, firmaların birçok ihtiyacını karşılamaktadır.

Sakarya Üniversitesi bünyesinde halen kullanılmakta olan akıllı kart sistemi, alt yapısı firmamız tarafından oluşturulmuş olup...

DEVAM

Elektronik Kart Tasarımı

Gömülü Sistemler

Firmamız bünyesinde, piyasada hazır olarak bulamadığınız, amacınıza özel elektronik kartlar tasarlanabilmekte, ihtiyaç doğrultusunda gerekli mikrokontrolör entegre yazılımı hazırlanabilmektedir.

Yaptığımız projeler elektromekanik yapıda olduğundan, her proje için özel elektronik kartlar tasarlamakta ve üretmekteyiz. Kendi projelerimizin yanı sıra piyasadaki firmalara da ihtiyaçları doğrultusunda yapacakları işleme özel elektronik kartlar...

DEVAM

AGV'ler fabrikalarda, depolarda, hava alanlarında yaygın olarak uygulama alanı bulanan, belirli rotalarda dolaşan, sürücüsüz araçlardır. Malzemelerin bir noktadan başka bir noktaya taşınması, istifleme, montaj hattındaki istasyonlara parça getirilmesi gibi işlevlerde sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır.

Sakarya ili içerisindeki Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş bünyesinde bulunan operatör tarafından kullanılan çekiciler (tow truck), fabrika ihtiyaçları doğrultusunda...

DEVAM

Yapay Görme Uygulamaları

Görüntü İşleme Teknolojileri

Firmamız, görüntü işleme teknolojilerini kullanarak, insan gözüyle ayırt edilemeyen, hatalı ürün algılama, sınıflandırma, paketleme gibi işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilen çözümler üretmektedir.

Lazer kesim teknolojisi ile görüntü işleme tabanlı, perde gipürleri için fire temizleme makinesi tasarımı,servo kontrollü yapay görme teknikleri kullanılarak lazerli altın işleme robotu geliştiren firmamız ...

DEVAM

Yazılım Çözümleri

Masaüstü, Web

Her firmanın kendine özel işleyen süreçleri bulunmaktadır. Günümüzde işleyen her süreç artık bilgisayar yazılımları ile kontrol edilmektedir. Bu süreçleri etkili yönetebilmek için firmalar, ya piyasadaki hazır yazılımlara kendilerini adapte etmekte ya da firmaya özgü yazılım geliştirme yoluna gitmektedirler.

Firmamız, kendi projelerinden edindiği deneyim ile firmaların ihtiyaç duyduğu mikoişlemci yazılımlarından, web yazılımlarına kadar her türlü ihtiyaca...

DEVAM

Endüstriyel Otomasyon

Üretim Hattı Entegrasyonları

Düşük maliyetli iş gücü, hızlı üretim, hatasız, kaliteli ve aynı standartlarda ürün elde etmek için, firmamız ihtiyaç duyulan istifleme, paletleme, kesme vb. her türlü hat otomasyonunun imalatı ve mevcut otomasyonların iyileştirilmesi konularında firmalara destek vermektedir.

Tübitak destekli projeler de gerçekleştiren firmamız, sıvı dolum tesislerine yönelik endüstriyel paletleme hattı , servo beslemeli meyve fileleme hattı gibi...

DEVAM